O nas

DZIAŁAMY OD 1980 ROKU

Początki firmy REM-FORM sięgają roku 1980. Powstał wówczas Zakład Ślusarski zajmujący się naprawą i regeneracją części maszyn.
W 1992 roku, w wyniku prężnego rozwoju, rozpoczęto współpracę z dużymi przedsiębiorstwami polegającą głównie na utrzymaniu ruchu, produkcji części zamiennych do maszyn, modernizacji urządzeń, wykonywaniu narzędzi (np. form, wykrojników, tłoczników).

Kolejne lata działalności oparte na ciągłym doskonaleniu przedsiębiorstwa oraz sukcesywnej modernizacji parku maszynowego przyczyniły się do pozyskania grupy nowych klientów, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Nasi główni klienci to między innymi: Rosiński i S-ka S.A. Zakład Produkcji Opakowań, Zakład Sprzętowo-Transportowy Sp. z.o.o., Paged Meble Spółka Akcyjna, „Opaliński Sp. Z o.o.” (zakłady lotnicze), Maszyny Elektryczne Celma S.A., Zakłady Lotnicze „3Xtrim” Sp. z o. o., Rokar Beschläge GmbH, Schrauben und Drehteile-Schock.
 

Firma wykorzystuje wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie personelu oraz dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym. Obecnie działalność przedsiębiorstwa obejmuje wytwarzanie elementów jednostkowych, jak również produkcję mało i średnio seryjną. Oferujemy wykonywanie skomplikowanych i zaawansowanych technologicznie części maszyn i urządzeń. Opracowujemy również dokumentację techniczną w najnowszej generacji systemach CAD/CAM.

Obecnie w firmie zatrudnionych jest 12 pracowników. Pracujemy przez 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) w systemie dwuzmianowym, a w przypadku konieczności uruchamiana jest również trzecia zmiana. System pracy dostosowywany jest do wymogów klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, biorąc pod uwagę pierwszoplanowe znaczenie jakości oraz inwestując w modernizację, dążymy do pełnego zadowolenia Klienta.